Kris Jenner sapo ndryshoi modelin e flokëve dhe duket shumë ndryshe! - Bota Sot
Kris Jenner sapo ndryshoi modelin e flokëve dhe duket shumë ndryshe!

Mediale Vip

Kris Jenner sapo ndryshoi modelin e flokëve dhe duket shumë ndryshe!

Më: 8 janar 2019 Në ora: 18:54
Kris Jenner

Kris Jenner nuk është një nën si gjithë të tjerat, pasi ajo është një nënë moderne e cila ecën me hapin e kohës. Prandaj sigurisht që pasi vajzat e saj Kylie dhe Khloe e nidën vitin e ri me një model ndryshe flokësh dhe ajo nuk mund të mos bënte një ndryshim në pamjen e saj.

Gjatë fundjavës stilisti i flokëve Andrew Fitzsimons postoi një selfie të transformimit  të flokëve të Kris Jenner: një topuz me balluke të çrregullta.

“Ajo donte të provonte diçka të re dhe më tregoi disa foto për referim,” tregoi Fitzsimons për Allure. “Flokët e saj janë më të gjatë tani prandaj isha në gjendje të bëja këtë stilim pa ndihmën e një parukeje. Shtova vetëm disa fije flokëu prapa kokës që topuzi të kishte volum dhe sigurova çdo gjë me anë të karficave dhe spraj flokësh.”

Edhe pse Kris tashmë I dha lamtumirën modelit të saj të zakonshëm të flokëve, ajo që me të vërtetë I shokoi fansat ishte ngjashmëria e madhe me vajzën e saj Kim Kardashian. Fansat madje postuan një foto të vjetër të Kim për ta krahasuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...