Në këto temperatura të ftohta, Shkenda Dubova pozon e zhveshur - Bota Sot
Në këto temperatura të ftohta, Shkenda Dubova pozon e zhveshur

Mediale Vip

Në këto temperatura të ftohta, Shkenda Dubova pozon e zhveshur

Më: 10 janar 2019 Në ora: 09:13
Shkenda Dubova

Janë temperaturat minus por Shkenda Dubova nuk ndalet me publikimin e imazheve të nxehta dhe mjaft provokuese.

Këtë herë, këngëtarja nga Gjilani ka postuar një imazh në Instagram nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë.

Dubova shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë për të cilat përkujdeset vazhdimisht.

Image

Shkenda ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por ende nuk kemi parë të reja nga ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...