Një ‘nuse’ si Oriola Marashi - Bota Sot
Një ‘nuse’ si Oriola Marashi

Mediale Vip

Një ‘nuse’ si Oriola Marashi

Më: 11 janar 2019 Në ora: 09:25
Oriola Marashi

Një nuse si modelja, Oriola Marashi të gjithë do e dëshironin.

Si shumë nga yjet shqiptare edhe Oriola Marashi ka realizuar një fotosesion e veshur me fustan të bardhë.

Ky set i veçantë fotografik  i saj ishte realizuar vite më parë por që një prej imazheve të tilla, Marashi e ka publikuar sërish për fansat.

Ajo vjen mjaft në formë dhe atraktive gjersa i gjithë fokusi është te format trupore bombastike, me të cilat rrëmben gjithnjë vëmendje.

Ndrysh, Oriola cilësohet të jetë njëra nga modelet më seksi dhe më të kërkuara shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat