Leonardo DiCaprio momente pasionante me të dashurën 23 vjet më të re - Bota Sot
Leonardo DiCaprio momente pasionante me të dashurën 23 vjet më të re

Mediale Vip

Leonardo DiCaprio momente pasionante me të dashurën 23 vjet më të re

Më: 11 janar 2019 Në ora: 13:52
Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone

Ata kanë një distancë prej 23 vitesh mes tyre.

Por, mosha është vetëm numër – kështu së paku thonë ata që janë të dashuruar dhe kështu po duket se po reflektojnë edhe dyshja e njohur DiCaprio dhe Camila Morrone.

Aktori 44 vjeçar dhe modelja 21 vjeçare shkëmbyen puthje pasionante gjatë një takimi të tyre në Manhattan.

DiCaprio u shfaq i thjeshtë në veshjen e tij me kapelën e LA Dodgers.

Ylli i filmit “The Departed” u mundua të qëndrojë sa më modest në këtë dalje publike, por u zbulua shpejt nga policia.

Camila Morrone është modele e agjencisë IMG Models dhe LA Model Management e është një prej emrave më në zë në Amerikë.

DiCaprio më aprë ka pasur lidhje me Blake Livelyn, modelen australiane Kendal Lee Schuler dhe Gisele Bundchen.

Vlen të përmendet se nëna e Camila Morrones më parë ka qenë në lidhje me një emër tjetër të madh të filmit, Al Pacino.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...