Publikohet “Giant” e Calvin Harris - Bota Sot
Publikohet “Giant” e Calvin Harris

Mediale Vip

Publikohet “Giant” e Calvin Harris

Më: 11 janar 2019 Në ora: 17:29
Publikohet “Giant”

Calvin Harris u rikthye me projekt të ri muzikor!

34-vjeçari nga Skocia i bashkoi forcat me Rag’n’Bone Man për hitin e tij të fundit “Giant”.

Së fundmi është raportuar që ai është nominuar për tre çmime në ceremoninë e ardhshme të iHeartRadio Music Awards 2019 – duke përfshirë atë për Artistin Dance dhe Këngën Dance të vitit me hitin e tij “One Kiss”, të cilin e realizoi me këngëtaren nga Kosova, Dua Lipa.

Kjo ceremoni pritet të mbahet më 14 mars.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...