Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham? - Bota Sot
Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham?

Mediale Vip

Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham?

Më: 11 janar 2019 Në ora: 20:24
Mia Khalifa

Mia Khalifa ka ngacmuar tifozët e Premier Ligës sërish me aktivitetin e saj në mediat sociale.

Mia Khalifa, e cila u bë e famshme në industrinë e filmave porno, ka zbuluar se është në Londër, Angli, duke filmuar një projekt të lidhur me futbollin pas lajmërimit në Instagram.

”Dita e parë e filmit në Londër ishte një sukses i shkëlqyer! Nuk mund të presim për ta njoftuar atë që kam qenë duke punuar për të gjithë #PremierLeague #FUCKYOUREF”, ka postuar ajo.

Por ajo njihet si tifoze e zjarrtë e West Ham, ndërkohë ka treguar pse ka zgjedhur pikërisht ekipin londinez.

”Unë pashë filmin ‘Hooligans Green Street’ kur isha e re dhe që atëherë unë e kam dashur West Ham”, konfirmoi ish-ylli i filmave me pullë të kuqe. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...