Sinan Vllasaliu flet për gruan e tij, tregon raportin e tyre në jetën që po mundohen ta mbajnë private - Bota Sot
Sinan Vllasaliu flet për gruan e tij, tregon raportin e tyre në jetën që po mundohen ta mbajnë private

Mediale Vip

Sinan Vllasaliu flet për gruan e tij, tregon raportin e tyre në jetën që po mundohen ta mbajnë private

Më: 11 janar 2019 Në ora: 22:07

Sinan Vllasaliu ka fjalë me të vërtetë të mëdha për Teutën.

Ai nuk jep shumë shpesh intervista, e aq më pak të flasë për bashkëshorten dhe jetën në familjen e tij.

Por, në intervistën për Sevenbizz, këngëtari Sinan Vllasaliu ka zgjedhur të tregojë se si është jeta e tij larg kamerave dhe fokusit të publikut.

Sinani ka treguar se çfarë mendon për lajmet që po bëhen rreth tij dhe sidomos për gruan e tij, ndërsa tregon për vednimin e saj për të qëndruar jashtë syrit të publikut:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...