Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh” - Bota Sot
Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

Më: 12 janar 2019 Në ora: 08:07
Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij.

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikë e kësaj kënge u përkujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Ardian Kastrati, kurse klipin “MProduction”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu ishte “Dashni”, në bashkëpunim me Morena Tarakun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...