“Kujton se ke bërë karrierë në Amerikë?”, Bleona i kthehet ashpër fansit - Bota Sot
“Kujton se ke bërë karrierë në Amerikë?”, Bleona i kthehet ashpër fansit

Mediale Vip

“Kujton se ke bërë karrierë në Amerikë?”, Bleona i kthehet ashpër fansit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 08:56
Bleona Qereti

Bleona Qereti është një ndër ato personazhe të njohur që nuk e ka aspak problem të reagojë ashpër ndaj çdo personi qe fyen atë ose punën e saj.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare duket se është revoltuar me një ndjekës në ‘Twitter’. Djali në fjalë ka bërë një status, në të cilin shkruante se do të donte të kishte po aq vetëbesim sa Bleona që mendon se ka arritur diçka në Amerikë. 

Sigurisht që një reagim ishte i pritshëm, ashtu siç vetëm Bleona di të përgjigjet. “Unë diçka kam arritur se kam 3 filma që dalin këtë vit dhe një këngë që aktualisht është numër 5 në ‘Billboard Dance’. 

Ti ça ke bërë me jetën tënde? Apo ‘tweets’ nga ‘free WiFi'”, – ka shkruar Bleona. Këngëtarja shqiptare gjithmonë ka treguar se nuk i pret aspak mirë fjalët e atyre që vënë në dyshim punën e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...