Rihanna sjell Shën Valentinin - Bota Sot
Rihanna sjell Shën Valentinin

Mediale Vip

Rihanna sjell Shën Valentinin

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:16
Rihanna

Transparencë, fjongo provokative dhe zemra të kadifta për të mbuluar pjesët intime. Në këtë mënyrë Rihanna ka sjellë para kohe Shën Valentinin.

Me ngjyrën e dashurisë, me elementë romantikë të ndërthurur me trasgresion, popstar-ja ka prezantuar koleksionin e veshjeve intime për festën e të dashuruarve.

Përtej çdo steriotipi të femrave perfekte, këngëtarja prezanton një grua të fuqishme, tek e cila trupi nuk është vetëm mekanizmi qendror i bukurisë, por edhe autetiticet.

E bukura ka forma të ndryshme ndaj dhe Rihanna zgjedh modele të kolme dhe deri në mbipeshë për të prezantuar koleksionet e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...