Ndahen Brie dhe Alex - Bota Sot
Ndahen Brie dhe Alex

Mediale Vip

Ndahen Brie dhe Alex

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:22
Brie Larson dhe Alex Greenwald

Brie Larson dhe i fejuari i saj Alex Greenwald janë ndarë pas tri vjetësh fejesë.

Aktorja 29-vjeçare dhe muzikanti 39-vjeçare, u fejuan në maj të vitit 2016 pas disa vitesh në lidhje.

“Ata kanë ndarë rrugët por mbeten miq të ngushtë”, ka thënë një burim për People.

Pasi u fejuan, çifti e mbajti lidhjen shumë private por nuk munguan në ngjarje të mëdha.

Brie dhe Alex akoma nuk kanë folur rreth ndarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...