Xhensila shfaqet si e ka bërë nëna, pamja e saj në mëngjes nuk do koment! - Bota Sot
Xhensila shfaqet si e ka bërë nëna, pamja e saj në mëngjes nuk do koment!

Mediale Vip

Xhensila shfaqet si e ka bërë nëna, pamja e saj në mëngjes nuk do koment!

Më: 12 janar 2019 Në ora: 11:55
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është njëra nga këngëtaret që komentohet për së tepërmi për pamjen e saj.

E njësoj ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, të cilën e ka publikuar vet ajo në llogarinë personale në “Instagram”.

Me vetëm peshqir trupi, pa pikë grimi dhe e sapo zgjuar nga gjumi, Xhensila dukej e mrekullueshme në pamje.

Si duket këngëtares nuk i duhet grimi i tepërt dhe orë të tëra përgatitje për të publikuar një fotografi në “Instagram”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...