Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin - Bota Sot
Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin

Mediale Vip

Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin

Më: 12 janar 2019 Në ora: 12:26
Zaimina Vasjari

Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe në fytyrë.

“Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë
fallcitet komplet”, “Zaimina ti je?”, “Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.”, janë vetëm disa prej komenteve që ndjekësit kanë lënë mbi foton e Zaiminës.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Zaiminës dhe vlerësojeni vetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...