Dafina Zeqiri “mërzit” fansat, por u kërkon falje dhe zbulon arsyen - Bota Sot
Dafina Zeqiri “mërzit” fansat, por u kërkon falje dhe zbulon arsyen

Mediale Vip

Dafina Zeqiri “mërzit” fansat, por u kërkon falje dhe zbulon arsyen

Më: 12 janar 2019 Në ora: 14:50
Dafina Zeqiri

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka performuar në një prej klubeve të Tiranës.

E teksa klubi ishte i mbushur nga fansat e saj, këta të fundit kanë mbetur paksa të “mërzitur” pasi nuk kanë arritur që të bëjnë foto me këngëtaren e tyre të preferuar.

Lidhur me këtë, Dafina ka vendosur që të tregojë arsyen se pse nuk arriti dot që të realizonte foto me fansat e saj.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, këngëtarja tegoi se asaj i është dashur që të largohej menjëherë për në aeroportin e Prishtinës.

“Tirana faleminderit shume! Dhe më vjen keq qe s’mujta me qendru me dal ne fotto. U desht mu nise menjëherë per Prishtine/Airport! Ju përqafoj te gjith ju qe keni qen prezent, JU DUA!”, shkruan Dafina në postimin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...