Rozana Radi i kthen përgjigje epike fanses që e ofendoi - Bota Sot
Rozana Radi i kthen përgjigje epike fanses që e ofendoi

Mediale Vip

Rozana Radi i kthen përgjigje epike fanses që e ofendoi

Më: 12 janar 2019 Në ora: 15:44
Rozana Radi

Nëse hapim profilin e këngëtares,moderatores Rozana Radi të cilën e ka publik do të shohim shumë video plot humor në  të cilat ajo interperton rolin kryesor dhe i ka titulluar ‘Femzana’.

Por siç duket videot nuk pëlqehen nga të gjithë dhe këngëtarja ka marrë prej një ndjekëse një ofendim.

‘Pah sa debile këto çfarë mban o dhe’ ka shkruar ndjekësja.

Image

Komenti nuk i ka pëlqyer Rozanës e cila e ka publikuar në Instastory dhe i ka kthyer publikisht përgjigje epike ndjekëses.

’Tek videot me humor të femzanave na ka komentuar një ‘zonjë’.Thua mos ta ketë kuptuar sensin e videos? Po dhe nëse se ka kuptuar se ndoshta e ka të vështirë ta kuptoj, ka mundësi 'zonjë' juve si ju mban toka vertikalisht apo horizontalisht’ ka shkruar në postim Rozana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...