Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO - Bota Sot
Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

Mediale Vip

Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

Më: 12 janar 2019 Në ora: 20:19
Ermal Hoxha dhe Rrezarta Shkurta

"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën.

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

Image

“Unë thashë PO  Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...