Kim provokon nga tavolina e pokerit - Bota Sot
Kim provokon nga tavolina e pokerit

Mediale Vip

Kim provokon nga tavolina e pokerit

Më: 13 janar 2019 Në ora: 23:04
Kim Kardashian

Ylli i realitetit ishte pjesë e ahengut në San Francisko për të festuar datëlindjen e 40-të të John Legend.

Kim Kardashian tregoi në mënyrë të qartë se ishte duke kaluar një natë të mirë pasi ajo zbuloi fotot nga ahengu.

38-vjeçarja dukej në stil të lartë në fotografitë që ndau në një tavolinë pokeri me bashkëshortin e saj Kanye West, dhe John me gruan e tij Chrissy Teigen.

Ditëlindja e Legend ishte në fakt më 28 dhjetor, por familja priti të kremtojë derisa të përfundojnë festat e fundvitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...