Morenën s’e pengon as bora të vishet seksi, në mes të Brezovicës tregon… - Bota Sot
Morenën s’e pengon as bora të vishet seksi, në mes të Brezovicës tregon…

Mediale Vip

Morenën s’e pengon as bora të vishet seksi, në mes të Brezovicës tregon…

Më: 14 janar 2019 Në ora: 06:38
Morena Taraku

Morena Taraku ka ardhur me një fotosesion të ri të realizuar në Brezovicë.

Modelja dhe këngëtrja, Morena Taraku nuk e ka aspak problem që edhe nëpër borë të tregoj pak nga trupi i saj seksi.

Kësaj radhe në Brezovicë ka zbuluar barkun, ndërsa nuk kanë munguar komentet e fansave të cilët e kanë pyetur nëse e ka apo jo ftohtë.

Projekti i saj i fundit muzikor është dueti me këngëtarin Sabri Fejzullahu, kënga ‘Dashni’ e cila ishte shumë e pëlqyer nga publiku po ashtu u komentua shumë.

Morena duket se përveç modelimit e ka marrë me seriozitet edhe muzikën dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...