Gigi Hadid për herë të parë sfilon për Prada - Bota Sot
Gigi Hadid për herë të parë sfilon për Prada

Mediale Vip

Gigi Hadid për herë të parë sfilon për Prada

Më: 14 janar 2019 Në ora: 17:24
Gigi Hadid

Gigi Hadid ka sfiduar për herë të parë në pistën e Pradës për koleksionin Pranverë/ Verë të vitit 2019.

Super modelja doli me një fustan të kaltër dhe me gurë të çmuar si dhe me një stil të flokëve krejt të ndryshëm nga përditshmëria e saj.

Prezantimi i koleksionit u bë në qytetin e Milanos.

Më pas edhe Gigi postoi një video në Instagramin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...