Zbulohet gjinia e foshnjës mbretërore? - Bota Sot
Zbulohet gjinia e foshnjës mbretërore?

Mediale Vip

Zbulohet gjinia e foshnjës mbretërore?

Më: 14 janar 2019 Në ora: 18:36
Princi Harry dhe Meghan Markle

Ndërsa pritet me padurim lindja e fëmijës së parë të Princit Harry dhe Meghan Markle, zinxhiri i bastit të Paddy Power ka ndërprerë bastin mbi gjininë pasi shumë baste presin që çifti të lindë vajzë.

Pallati mbretëror nuk ka dhanë konfirmim zyrtar të gjinisë së fëmijës.

Vënësi i basteve është i bindur se çifti mbretëror do të ketë një princeshë. Kjo pasqyrohet më shumë në bastin për emrin e fëmijës, me Diana si një të preferuar.

"Basti aktual është pothuajse aq i fortë sa reputacioni i përgjithshëm i çiftit - dhe tani jemi të bindur se po presin për një vajzë", tha zëdhënësja e Paddy Power, duke shtuar se perspektiva e fundit për emrat e të dashurës mbretërore Alice, Victoria, Grace, Elizabeth, Frances ose Alexandra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...