Duda Balje shkëlqen në fotografinë e fundit - Bota Sot
Duda Balje shkëlqen në fotografinë e fundit

Mediale Vip

Duda Balje shkëlqen në fotografinë e fundit

Më: 14 janar 2019 Në ora: 23:08
Duda Balje

Përveç punës së saj që bën në Kuvendin e Kosovës, si deputete nga Grupi parlamentar 6+, Duda Balje, arrin të bëjë edhe gjëra të tjera larg politikës.

Tashmë e kemi kuptuar se Duda Balje, i ka mjaft për qefi edhe fotografitë, kështu të paktën kemi kuptuar nga llogaria e saj në ‘Instagram’. Llogari kjo e cila rifreskohet mjaft shpesh nga ana e deputetes. Ajo kohë pas kohe publikon fotografi të bukura e të shkrepura në vende të ndryshme.

Së fundmi ajo ka hedhur një fotografi, e në të cilën duket për mrekulli. Ajo ka të vendosur një grim më të rëndë sesa zakonisht, dhe që e bën deputeten të shkëlqejë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...