Kylie Jenner vjen me një selfie të ‘nxehtë’ para pasqyrës - Bota Sot
Kylie Jenner vjen me një selfie të ‘nxehtë’ para pasqyrës

Mediale Vip

Kylie Jenner vjen me një selfie të ‘nxehtë’ para pasqyrës

Më: 14 janar 2019 Në ora: 23:52
Kylie Jenner

Kylie Jenner njësoj si motra e saj Kim, sapo e ‘dogji’ një rrjet të tërë me pozën seksi.

Kylie Jenner ka zgjedhur ta realizoj një foto në pasqyrë dhe në plan të parë i ka vënë vithet bombastike.

Selfie të tilla motrat Kardashian jemi mësuar shpesh t’i shohim duke realizuar, e secila foto ka qenë më shumë në interes të publikut se sa tjetra.

Image

Kylie në fakt po i reklamonte të brendshmet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...