Jehona apo Blerona, kush e ka gjoksin më të mirë? - Bota Sot
Jehona apo Blerona, kush e ka gjoksin më të mirë?

Mediale Vip

Jehona apo Blerona, kush e ka gjoksin më të mirë?

Më: 15 janar 2019 Në ora: 07:47
Jehona dhe Blerona

​Prezantuesja e njohur e ekranit RTV 21, Blerona Zeqiri, është shquar gjithmonë për format e saj trupore, duke u cilësuar si ndër prezantueset më atraktive

Ajo është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku kohë pas kohe i njofton fansat për më të rejat e saj.

Fotografitë e saj që marrin vëmendjen më të madhe janë kur ajo shfaq gjoksin, pasi që cilësohet si femra e vetme në Kosovë që ka gjoksin më të madh.

Por Blerona nuk e lë në hije Jehona Dreshajn, e cila po ashtu komentohet shumë për gjoksin e saj të madh.

Ajo merr mijëra komente vetëm për gjoks, duke ia harruar shpeshherë edhe fytyrën e saj të bukur.

Ndryshe Jehona njihet si motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj.

Juve ju mbetet ta cilësoni se cila e ka gjoksin më të mirë, duke i shikuar disa foto të mëposhtme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...