Do t’i harroni fotot e Anastasiya Kvitkos kur t’i shihni këto pamje të saj nga plazhi - Bota Sot
Do t’i harroni fotot e Anastasiya Kvitkos kur t’i shihni këto pamje të saj nga plazhi

Mediale Vip

Do t’i harroni fotot e Anastasiya Kvitkos kur t’i shihni këto pamje të saj nga plazhi

Më: 16 janar 2019 Në ora: 00:39
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko i ka publikuar disa video nga plazhi dhe fansat e saj duket të mbahen fort para se t'i shikojnë.

Bukuroshja seksi, Anastasiya Kvitko në llogarinë e saj kujdeset që ndjekësit t’i mbaj sa më afër vetes me postime.

Anastasiyan jemi mësuar ta shohim tek publikon fotogafi të ndryshme nga më provokativet në të cilat padyshim vë në pah linjat trupore por së fundmi e ka bërë një ndryshim.

 

☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on Jan 15, 2019 at 2:25pm PST

Në Instagram para pak minutash ajo i ka publikuar disa video me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen maksimalisht.

Në njërën i ka treguar vithet e në tjetrën gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...