Ceni Hollywood e zgjedh për pushime Spanjën - Bota Sot
Ceni Hollywood e zgjedh për pushime Spanjën

Mediale Vip

Ceni Hollywood e zgjedh për pushime Spanjën

Nga: Maksim Gjokaj Më: 16 janar 2019 Në ora: 15:02
Ceni Hollywood

Në Alicante të Spanjës ku klima në këto ditë dimri te ne është e ftohtë atje ku ndodhet ai për pushime është shumë e ngrohtë.

Po flasim për personazhin e njohur shqiptar Ceni Hollowood ku sërish ka zgjedhur këtë vend tropikal për pushime këto ditë e ku mësojmë se shoqërohet me një bukuroshe të dashur nga Mali i Zi dhe sipas fotove po e kalojnë mjaft mirë ndërsa po feston pikërisht aty edhe ditëlindjen dhe mendon të hapë një biznes aty ku ka plot turistë nga e gjithë botës.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...