Muza e Chanelit, Penelope Cruz tregon se si mund të dukesh e hijshme me veshje modeste - Bota Sot
Muza e Chanelit, Penelope Cruz tregon se si mund të dukesh e hijshme me veshje modeste

Mediale Vip

Muza e Chanelit, Penelope Cruz tregon se si mund të dukesh e hijshme me veshje modeste

Më: 16 janar 2019 Në ora: 16:57
Penelope Cruz

Aktorja spanjolle Penelope Cruz u shfaq në tepihun e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Dias de Cine” në Madrid.

Aktorja, e martuar me kolegun Javier Bardem, zgjodhi kombinimin perfekt të pantallonave prej lëkure të përdredhur dhe xhaketës së kuqe.

Xhepat e lartë e bënin këtë kombinim edhe më tërheqës dhe buzëkuqi i theksonte sensualitetin e aktores që është ‘muzë’ e shtëpisë së modës franceze, Chanel.

Bukuroshja e zbukuruar me bukuri natyrore, është një dëshmi se gratë pa dekolte dhe funde të shkurtra, mund të jenë shumë tërheqëse dhe seksi.

Kohët e fundit, Penelope tha se Javier nuk përpiqet të luajë së bashku në filma me bashkëshortin e saj.

“Në të vërtetë, kjo nuk është diçka që ne gjithmonë duam sepse përpiqemi të mbrojmë atë që kemi në jetën private”, tha Penelope.

Ndryshe, kujtojmë se dyshja e botës së hollivudit ka dy fëmijë, djalin Leon si dhe vajzën, Lunën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...