Dua Lipa befasohet në “Hollywood”: Nuk mund të besoj që kjo është e vërtetë - Bota Sot
Dua Lipa befasohet në “Hollywood”: Nuk mund të besoj që kjo është e vërtetë

Mediale Vip

Dua Lipa befasohet në “Hollywood”: Nuk mund të besoj që kjo është e vërtetë

Më: 16 janar 2019 Në ora: 18:57
Dua Lipa

Dua Lipa ka pranuar një befasi të këndshme në "Hollywood".

Dua Lipa teksa po shijon qëndrimin në Kaliforni, pranoi një befasi, të cilën e ndau me fansat.

Një veturë kishte tagrat me emrin e saj dhe ajo ishte pikërisht vetura e bashkëpunëtorëve të saj.

Image

“Nuk mund të besoj se kjo është e vërtetë. Kjo natyrisht se do të merrte pesë yje nga unë. Faleminderit për këtë befasi”, ka shkruar Dua.

Për ndryshe, këngëtarja është nominuar në dy kategori në “Grammy Awards”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...