Leonora Jakupi ia publikon këtë foto Sami Lushtakut në Hagë - Bota Sot
Leonora Jakupi ia publikon këtë foto Sami Lushtakut në Hagë

Mediale Vip

Leonora Jakupi ia publikon këtë foto Sami Lushtakut në Hagë

Më: 16 janar 2019 Në ora: 21:43
Sami Lushtaku dhe Leonora Jakupi

Leonora Jakupi e ka shprehur edhe një herë përkrahjen për Sami Lushtakun.

Leonora Jakupi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh të Sami Lushtakut, të shkrepur në Hagë.

“Me gjeneralin”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë fotos, ku Lushtaku shihet bashkë me deputeten Ganimete Musliu dhe djalin e tij, Mergimin.

Image

Kujtojmë që Sami Lushtaku u ftua për intervistim nga prokurorët në Gjykatën Speciale në Hagë, ku edhe është intervistuar gjatë ditës së sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...