Anita Haradinaj pranon sfidën e ndryshimit ndër vite, shikojeni si dukej më parë - Bota Sot
Anita Haradinaj pranon sfidën e ndryshimit ndër vite, shikojeni si dukej më parë

Mediale Vip

Anita Haradinaj pranon sfidën e ndryshimit ndër vite, shikojeni si dukej më parë

Më: 16 janar 2019 Në ora: 21:44
Anita Haradinaj

Edhe Anita Muçaj ka pranuar sfidën e re të internetit

Anita Muçaj ka hapur arkivat duke publikuar fotografi të realizuara dhjetë vite më parë.

Ashtu sikurse shumë fytyra publike, që kanë publikuar fotografi me të cilat tregojnë ndryshimin për një dekadë, edhe Anita solli një të tillë.

Image

Bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj publikoi dy fotografi, atë të realizuar para 10 vitesh dhe tjetrën të shkrepur tani, ku nuk vërehej ndryshim i madh në pamjen e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...