Nora dhe Roberti në fillim të lidhjes së tyre, publikohet fotografia e rrallë e çiftit - Bota Sot
Nora dhe Roberti në fillim të lidhjes së tyre, publikohet fotografia e rrallë e çiftit

Mediale Vip

Nora dhe Roberti në fillim të lidhjes së tyre, publikohet fotografia e rrallë e çiftit

Më: 16 janar 2019 Në ora: 22:29
Nora dhe Roberti

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë kthyer prapa në kohë, duke publikur një imazh të realizuar vite më parë.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i janë bashkuar sfidës së re në internet, atë të publikimi të fotografive të realizuara vite më parë.

Çifti sollën një imazh, ku shihen të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa ndryshimet ndër vite janë të dukshme.

Image

Kujtojmë që Nora dhe Roberti kanë së bashku një vajzë, të cilën e pagëzuan Renee.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...