Liberta Spahiu për 10 vite, shtoi 10 kilogramë - Bota Sot
Liberta Spahiu për 10 vite, shtoi 10 kilogramë

Mediale Vip

Liberta Spahiu për 10 vite, shtoi 10 kilogramë

Më: 17 janar 2019 Në ora: 18:47
Liberta Spahiu

Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu, ka vendosur gjithashtu t’i përgjigjet sfidës tashmë virale “10 Years Challenge”.

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh të 10 viteve më parë, duke e krahasuar me një nga fotografitë e sotme.

Liberta në vitin 2009 zhvillonte karrierën e saj si modele, teksa disa vjet më vonë do të niste karrierën si prezantuese në emisionin “Prive”.

Aso kohe ajo ishte më e dobët, dhe këtë gjë e ka treguar edhe në mbishkrimin e fotografisë, duke thënë se ka shtuar 10 kilogramë që nga ajo kohë.

Megjithatë, një gjë nuk ka ndryshuar në këto 10 vite, e ajo është stilistit së cilit ajo ia beson veshjet.

Liberta që nga fillimi i karrierës ia beson dukjen stilistit të saj të besuar, njëherësh një prej miqve të saj më të mirë, Valdrin Sahitit.

Ajo është e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale, dhe ndër vite shquhet si një prej prezantueseve më atraktive të ekranit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...