Miley Cyrus mohon se është shtatzënë - Bota Sot
Miley Cyrus mohon se është shtatzënë

Mediale Vip

Miley Cyrus mohon se është shtatzënë

Më: 18 janar 2019 Në ora: 09:38
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Mediat e huaja shkruajnë se këngëtarja Miley Cyrus thuhet se është shtatzënë.

Vetëm një muaj pasi këngëtarja u martua me aktorin Liam Hemsworth, u raportuar se çifti është në pritje të një fëmije dhe se kjo ishte pikërisht arsyeja pse u martua përmes një ceremonie modeste.

Magazine OK kohët e fundit me disa artikuj të njëpasnjëshëm ka shkruar se Liam mezi po pret të bëhet baba, e cila supozohet të jetë vajzë.

Megjithatë, Miley vendosi t’u përgjigjet këtyre spekulimeve duke shkruar një mesazh në llogarinë personale në Twitter.

“Unë nuk jam shtatzënë, por është mirë që të gjithë janë kaq të ngazëllyer për ne. Dhe ne jemi të lumtur për ne. Gëzuar për epokën e re në jetën tonë. A mund të na lini tani të vetëm”, shkroi ndër të tjerash artistja.

Çifti filloi marrëdhënien në vitin 2009, por pas disa viteve të romancës, ata u ndanë. Ata nuk ishin së bashku për një kohë, kështu që u takuan përsëri dy vjet më parë dhe u martuan gjatë Krishtlindjes së vitit të kaluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...