Ermal Fejzullahu ju bën të qeshni me këtë krahasim që i ka bërë babait të tij, Sabriut - Bota Sot
Ermal Fejzullahu ju bën të qeshni me këtë krahasim që i ka bërë babait të tij, Sabriut

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu ju bën të qeshni me këtë krahasim që i ka bërë babait të tij, Sabriut

Më: 18 janar 2019 Në ora: 11:18
Ermal dhe Sabri Fejzullahu

Ermal Fejzullahu e ka bërë një krahasim interesant me një foto të babait të tij, Sabri Fejzullahut.

Kur të gjithë po kthehen në kohë për të postuar fotografi të vjetra të cilat i kanë nxjerrë nga arkivat, këngëtari Ermal Fejzullahu e ka publikuar një të babait të tij.

Këngëtari me foton në fjalë ka dashur të tregoj se babai i tij nuk po plaket fare, kështu duke i bërë kolazh dy foto të njëjta.

Faktikisht kjo foto po qarkullon nëpër faqe të ndryshme në Instagram ndërs Ermali ka zgjedhur ta ndajë edhe me ndjekësit e tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...