Gigi dhe Bella shkojnë bashkë në ditëlindjen e një shoku - Bota Sot
Gigi dhe Bella shkojnë bashkë në ditëlindjen e një shoku

Mediale Vip

Gigi dhe Bella shkojnë bashkë në ditëlindjen e një shoku

Më: 18 janar 2019 Në ora: 11:27
Gigi dhe Bella Hadid

Gigi është kthyer në Nju Jork pas një udhëtimi në Itali ku ajo sfidoi për Prada në një shfaqje të dielën në Milano.

Ajo u bashkua me motrën e saj Bella me të cilën kaloi kohë.

Motrat dukeshin të buzëqeshura derisa ishin duke u nisur për në ditëlindjen e një shoku në Big Apple.

Dy modelet ishin ndër më të ndjekurat dhe ta paguarat gjatë vitit që lamë pas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...