Rita Ora ‘ngre’ temperaturat, hoqi rrobat për një pozë para pasqyrës - Bota Sot
Rita Ora ‘ngre’ temperaturat, hoqi rrobat për një pozë para pasqyrës

Mediale Vip

Rita Ora ‘ngre’ temperaturat, hoqi rrobat për një pozë para pasqyrës

Më: 18 janar 2019 Në ora: 15:22
Rita Ora

Rita Ora ka zgjedhur që t'i heq rrobat për ta realizuar një fotografi para pasqyrës.

Për këngëtaren Rita Ora provokimet tashmë janë bërë pjesë e përditshmërisë së saj..

Me sytjena para pasqyrës, këngëtarja shqiptare u ka kërkuar një favor ndjekësve të saj të shumtë.

“Koha për të larë këtë. Morra një thirrje telefonike në 05:00 dhe dëshironi mua fat”, ka shkruar Rita pranë imazhit me të cilit e bëri ‘nxehtë’.

Rita Ora së fundmi e ka realizuar një intervistë për  “The Morning Mash Up” në SiriusXM Hits 1, aty ku edhe u pyet për lidhjen me Andrew Garfieldin.

“A e preferonit Tobey Maguire apo Andrew Garfield si Spider-Man?”, pyeti intervistuesi i SiriusXM.

“Ju po më bëni të kthjellohem në këtë mëngjes”, tha Ora duke buzëqeshur dhe shtoi, “Nuk e shikoj Spider-Man. Kjo është përgjigjja ime”, ka përfunduar këngëtarja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...