Anduena me një projekt të madh, në juri njerëz nga Sllovenia e Rumania - Bota Sot
Anduena me një projekt të madh, në juri njerëz nga Sllovenia e Rumania

Mediale Vip

Anduena me një projekt të madh, në juri njerëz nga Sllovenia e Rumania

Nga: K. G. Më: 18 janar 2019 Në ora: 15:40
Anduena me një projekt të madh, në juri njerëz nga Sllovenia e Rumania

Këngëtarja e mirënjohur Anduena Tahiri ka një projekt të madh në fillim të muajit shkurt dhe sipas saj, në juri do të ketë edhe njerëz profesionist nga Rumania, Sllovenia, Maqedonia.  Anduena është drejtoreshë e “AMO-L” dhe do mbajë një audicion për Festival!

“Me 2 shkurt në orën 13.00 në restorant Buna, do të mbahet audicion dhe do të realizohet nga juria profesionale: Sandi Vovk nga Sllovenia, Claudiu Bulete nga Rumania, Toni Aleksovski nga Maqedonia dhe nga Kosova Ilirjana Boqaj. Mbi 90 fëmijë do të jenë pjesë e këtij audicioni”, bëri të ditur Anduena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...