U bë gjyshe për herë të dytë, Merita Spahiu sjell imazhin e ëmbël të binjakëve - Bota Sot
U bë gjyshe për herë të dytë, Merita Spahiu sjell imazhin e ëmbël të binjakëve

Mediale Vip

U bë gjyshe për herë të dytë, Merita Spahiu sjell imazhin e ëmbël të binjakëve

Më: 19 janar 2019 Në ora: 09:28
Merita Spahiu

Albatrit Muçiqi dhe Egzona Ibrahimi ka pak ditë që janë bërë prindër për herë të dytë.

Egzona solli në jetë binjakët, Elia dhe Erald, që ishte gëzim i dyfisht për familjen Muçiqi.

Një person që u gëzua shumë për binjakët, ishte edhe nëna e Albatritit, Merita, e cila nuk ngopet me imazhet e tyre.

Ajo ka postuar edhe një fotografi të tyre në spital, ku ishin veshur me rroba që mbanin detajet blu dhe rozë.

Ndërsa, në një tjetër fotografi, ajo tregoi se mesa Elia, i ka ngjarë vajzës së saj, Albionës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...