“Më përdhunoi që kur isha 7 vjeç”, koreografi i yjeve rrëfen abuzimin nga Michael Jackson - Bota Sot
“Më përdhunoi që kur isha 7 vjeç”, koreografi i yjeve rrëfen abuzimin nga Michael Jackson

Mediale Vip

“Më përdhunoi që kur isha 7 vjeç”, koreografi i yjeve rrëfen abuzimin nga Michael Jackson

Më: 20 janar 2019 Në ora: 14:09
Wade Robson, Michael Jackson

Së fundmi është rikthyer një valë abuzimesh ndaj yllit të ndjerë Michael Jackson. Një ndër koreografët më të njohur të ditëve të sotme ka treguar se është abuzuar nga Jackson që nga mosha 7 vjeçe, për 7 vite rresht.

Wade Robson tregon se në momentin që mbushi 14 vjeç, nuk ishte më tërheqës për yllin e POP-it kështu ai nuk abuzoi më me të. Një raport i policisë së Los Angelesit kohë më parë konfirmoi se janë gjetur video pornografike në shtëpinë e quajtur “Neverland”, të cilat besohet se i ka përdorur për t’i joshur djemtë e rinj.

Michael Jackson ndërroi jetë në vitin 2008 dhe shtëpia e tij u kontrollua nga 70 anëtarë të zyrës policore së Barbara Countyt ne vitin 2003, kur shpërthye akuzat për abuzim skesual ndaj shumë të miturve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...