Dua kthehet në shtëpi, puthje e përqafime me të dashurin - Bota Sot
Dua kthehet në shtëpi, puthje e përqafime me të dashurin

Mediale Vip

Dua kthehet në shtëpi, puthje e përqafime me të dashurin

Më: 20 janar 2019 Në ora: 15:29
Dua Lipa

Dua Lipa pas udhëtimit në Kaliforni, është kthyer në shtëpi.

Dua Lipa pasi shikoi ndeshjen Arsenal-Chelsea me prindërit, është kthyer tek i dashuri, Isaac Carew.

Ajo publikoi një video ku shihet duke e puthur dhe përqafuar atë, pasi ishte për disa ditë larg.

Image

“Shtëpi është aty ku zemra ime është”, ka shkruar Dua, duke e etiketuar Isaacun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...