Poni dhe Stine bëhen bashkë për Shën Valentin - Bota Sot
Poni dhe Stine bëhen bashkë për Shën Valentin

Mediale Vip

Poni dhe Stine bëhen bashkë për Shën Valentin

Më: 20 janar 2019 Në ora: 23:38
Poni dhe Stine

Dy këngëtarët e njohur janë bërë bashkë për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

Si Poni ashtu edhe Stine janë të angashuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore.

Bashkë do të performojnë në Athinë në ditën e të dashuruave, Shën Valentinin. Këtë e ka bërë të ditur Stine nëpërmjet publikimit të një fotografie bashkë me Ponin.

Image

”Shihemi në Athinë” ka shkruar Stine pranë postimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...