Young Zerka jep detaje rreth këngës së re “Nesër” - Bota Sot
Young Zerka jep detaje rreth këngës së re “Nesër”

Mediale Vip

Young Zerka jep detaje rreth këngës së re “Nesër”

Më: 21 janar 2019 Në ora: 15:36
Young Zerka

“Smile” është projekti i fundit të këngëtarit të njohur shqiptar, Young Zerka.

Ky i fundit tashmë ka paralajmëruar edhe një këngë të re, të cilën do ta sjell shumë shpejt para publikut.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka dhënë edhe disa detaje rreth videos së re.

“Nesër” mban emrin kënga që do të publikohet brenda muajit janar

“Kënga e re quhet ‘Nesër’ dhe do të vjen shumë shpejt”, ka shkruar ai.

Theksojmë se tekstin e ka shkruar vetë artisti ndërsa për muzikën është përkujdesur Kico.

Ndryshe, kënga e fundit e sjell në bashkëpunim me Keepman është shikuar mbi 87 mijë herë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...