Meghan Markle i bën një tost me avokado grimerit të saj - Bota Sot
Meghan Markle i bën një tost me avokado grimerit të saj

Mediale Vip

Meghan Markle i bën një tost me avokado grimerit të saj

Më: 22 janar 2019 Në ora: 00:20
Meghan Markle

Artisti i make-up Daniel Martin ishte në qendër të vëmendjes kur u zbulua se ai kujdesej për grimin e dukesës së Sussex-it në maj të vitit 2018.

Dyshja kishte punuar së bashku edhe më parë dhe është e qartë që ata janë endde duke bashkëpunuar.

Madje Meghan kishte bërë edhe një tost me avokado për grimerin e saj.

Ishte vetë Daniel që ka postuar një fotografi me mëngjesin e përgatitur nga dukesha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...