Sërish për marrëdhënie seksuale? Cardi B lutet që jetë pranë ish-bashkëshortit - Bota Sot
Sërish për marrëdhënie seksuale? Cardi B lutet që jetë pranë ish-bashkëshortit

Mediale Vip

Sërish për marrëdhënie seksuale? Cardi B lutet që jetë pranë ish-bashkëshortit

Më: 22 janar 2019 Në ora: 16:54
Cardi B dhe Offset

Cardi B duket se është penduar për ndarjen me ish-bashkëshortin dhe po kërkon të ribashkojë sërish familjen.

Mëngjesin e së martës (22 janar), reperja postoi një fotografi nga biseda në Facetime me ish-partnerin Offset, i cili ishte pranë vogëlushes së tyre Kulture.

Cardi B e shoqëroi imazhin me shkrimin: “Dua të jem në shtëpi”.

Pas ndarjes në dhjetor të 2018, Offset ka qenë gjithmonë pranë Cardit duke i kërkuar që të kthehen bashkë, por reperja nuk ka pranuar. I vetmi moment që u panë pranë njëri-tjetrit ishte gjatë pushimeve në Puerto Rico, për të cilin Cardi tha se u bashkua pasi i mungonte seksi me të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...