Bota e artit në zi, ndahet nga jeta artisti i njohur - Bota Sot
Bota e artit në zi, ndahet nga jeta artisti i njohur

Mediale Vip

Bota e artit në zi, ndahet nga jeta artisti i njohur

Më: 23 janar 2019 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Komediani, Kevin Barnett, i cili e ka shkruajtur dhe është shfaqur në serinë ‘Rel’ të Fox ka vdekur në moshën 32 vjeçare.

Njoftimi u bë të martën nga Ben Kissel teksa dha lajmin e hidhur për të gjithë fansat e Barnett, shkruan Dailymail.

‘Është shumë prekëse të ju informojmë për vdekjen e Kevin Barnett. Gëzimi që ai solli në jetën tonë është dhurata më e madhe që kemi marrë ndonjëherë. Kujtojini miqve tuaj se i doni ata, sepse kurrë nuk e dini kur jeni apo kur do t’i shihni përsëri. Ne ju duam KB “.

Image

Rrethanat e vdekjes nuk dihen ende.

Ai postoi për herë të fundit në Instagram, gjatë fundjavës kur ishte në Meksikë, duke bërë shaka se ishte akuzuar për përvetësim kulturor për shkak të veshjes së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...