Pas ndarjes nga Faton Shoshi, ish e dashura e tij lidhet me një femër? - Bota Sot
Pas ndarjes nga Faton Shoshi, ish e dashura e tij lidhet me një femër?

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Faton Shoshi, ish e dashura e tij lidhet me një femër?

Më: 23 janar 2019 Në ora: 10:51
Gresa Hoti dhe Faton Shoshi

Disa fotografi të ish të dashurës së Faton Shoshit ua kanë ngatërruar mendjen të gjithëve. Ajo shfaqet duke u puthur me një femër.

Faton Shoshi, ish menaxheri i këngëtares Era Istrefi, pas ndarjes nga ajo nisi të shihet nën shoqërinë e shumë vajzave seksi.

Njëra prej tyre edhe bukuroshja Gresa Hoti e cila po e zhvillon karrierën e saj si modele në SHBA.

Image

Lidhja e saj me Shoshin zgjati pak dhe këtë e kishte konfirmuar vetë ai për Story.al, mirëpo ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë fakti se si ajo më pas u pa nën shoqërinë e një vajze e cila pretendohet se është e dashura e saj.

E gjithë kjo bazuar në disa foto të cilat po qarkullojnë nëpër media. afrimiteti mes vajzave nuk u ka shpëtuar as ndjekësve të modeles nga Kosova.

Image

Në postimin e saj të fundit, një komentues ka etiketuar Faton Shoshin duke i thënë se Gresa e “ka turpëruar”, ndërsa një tjetër e quan “Lezbike e nxehtë!”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...