Detaje nga albumi i ri i Ariana Grandes - Bota Sot
Detaje nga albumi i ri i Ariana Grandes

Mediale Vip

Detaje nga albumi i ri i Ariana Grandes

Më: 23 janar 2019 Në ora: 14:58
Ariana Grande

Ariana Grande është shumë afër realizimit të albumit të saj të ardhshëm titulli i së cilit besohet të jetë “thank u, next”.

Albumi do të ketë 12 këngë dhe asnjëra prej tyre nuk do të jetë bashkëpunim.

Data e lëshimit të albumit të ri do të zbulohet të premten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...