Bleta Brovina publikon këngën e re - Bota Sot
Bleta Brovina publikon këngën e re

Mediale Vip

Bleta Brovina publikon këngën e re

Më: 23 janar 2019 Në ora: 17:50
Bleta Brovina

Bleta Brovina ka publikuar këngën e re me titull “4”.

Për tekstin dhe vijën melodike është përkujdesur vet ajo ndërkaq gjithçka tjetër mbanë vulën e Bini Nebihut, producentit dhe menaxherit të saj.

Më poshtë mund ta shihni projektin e ri.

Bleta Brovina - 4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...