Miley Cyrus me një tatuazh provokativ - Bota Sot
Miley Cyrus me një tatuazh provokativ

Mediale Vip

Miley Cyrus me një tatuazh provokativ

Më: 23 janar 2019 Në ora: 18:12
Miley Cyrus

Miley Cyrus ka bërë një tatuazh të ri – dhe është pikërisht ajo çfarë mund të presim nga këngëtarja.

Tatuazhi i 26 vjeçares që gjithmonë sfidon kufijtë shoqëror nuk duhet t’iu befasojë.

Artisti i tatuazheve, Bang Bang, ka zbuluar se Cyrus ka shtuar një tatuazh me një term provokativ në koleksionin e saj të artit trupor.

“Pussy” shkruan në anën e majtë në kyçin e majtë të këmbës.

Cyrus njihet për tatuazhet e saj jo të paktëa. Në dorën e saj të djathtë ajo ka disa tatuazhe delicate, përfshirë edhe një kokë jashtëtokësori dhe një fetë shalqiri.

Në anën e djathtë të kyçit të majtë, ajo ka një tatuazh me një fytyrë të buzëqeshur ndërkohë që ka edhe shumë tatuazhe të tjera në duart e saj.

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth kanë edhe disa tatuazhe të ngjashme.

Pyetja e vetme është: cili do të jetë tatuazhi I radhës për Miley Cyrus?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...