Sherr mes Noizyt dhe Oriolës, ky detaj habiti fansat - Bota Sot
Sherr mes Noizyt dhe Oriolës, ky detaj habiti fansat

Mediale Vip

Sherr mes Noizyt dhe Oriolës, ky detaj habiti fansat

Më: 25 janar 2019 Në ora: 06:45
Noizy dhe Oriola Marashi

Nëse ka dy fjalë që mund ta përshkruanin më së miri Oriola Marashin janë pikërisht “seksi dhe provokuese”. 

Ajo është një ndër modelet më të njohura shqiptare e cila është bërë pjesë e klipeve botërore dhe shumë fansa të OTR po presin debutimin e saj në muzikë. 

Por mesa duket nuk do të ndodhë dhe arsyeja që ka bërë fansat të dyshojnë është fakti që ajo dhe Noizy nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Image

Nuk dihet se cila është arsyeja e kësaj “zënke”, por do na pëlqente një reagim nga ana e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat