Oriola Marashi bënë dritë, me veshjen iu mahnitë! - Bota Sot
Oriola Marashi bënë dritë, me veshjen iu mahnitë!

Mediale Vip

Oriola Marashi bënë dritë, me veshjen iu mahnitë!

Më: 27 janar 2019 Në ora: 00:41
Oriola Marashi

Oriola Marashi është vazhdimisht në qendër të vëmendjes kjo edhe për shkak të fizikut të saj.

Modelja e njohur shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe format trupore që secila femër do i kishte lakmi.

Edhe në postimin e bërë së fundi shtatlarta seksi ka impresionuar me dukjen e saj ‘përvëluese’, në një pallto të bardh përfundi së cilës ishte e zhveshur ajo ka provokuar edhe këtë herë.

Image
Image

Oriola as këtë herë nuk ka hezituar të nxisë imagjinatën duke ardhur e ‘nxehtë’ dhe mjaftë seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat